• Vybrat dovolenou

    Přidat dítě

    Nejnovější recenze

    Všechny recenze

    Moje sleva

      Kód speciální akce

    Přehled poskytovaných slev

    20 let s vámi
  • Itálie
  • Články, tipy na výlety
  • Volné pracovní pozice

    1. Referent prodeje v CK s Aj nebo Nj

    Hledáme pracovníka na plný pracovní úvazek v kanceláři na Praze 9 - Černý Most.

    Požadujeme

    • muž nebo žena
    • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (denní písemný i telefonický kontakt s klienty i partnery)
    • znalost práce na PC
    • komunikativnost
    • samostatnost
    • časová flexibita
    • ochota učit se novým věcem
    • nepožadujeme předchozí praxi v cestovní kanceláři, ale praxe je výhodou
    • znalost dalšího jazyka výhodou
    • Nabízíme
    • dobré platové podmínky
      klidné pracovní prostředí
      stabilní pracovní dobu
      motivační odměny
      stravenky
      nástup možný ihned

    Náplň práce

    • vyřizování telefonických dotazů s klienty
      vyřizování emailové korespondence
      vyřizování rezervací apod.
      komunikace se zahraničními partnery v cizím jazyce

    2. Externí pracovník se znalostí Itálie

    Hledáme pracovníka/ci pro externí spolupráci - příprava článků o Itálii. Pracovní pozice je vhodná především pro ženy na mateřské dovolené nebo studenty/tky. Požadujeme vynikající znalost Itálie (vhodné pro lidi, kteří zde žili nebo hodně cestovali), výbornou znalost české gramatiky, aktivní přístup, vlastní PC a připojení k internetu. V případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

    V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic pošlete své CV a motivační dopis na office@italieonline.eu.

  • Itálie