Volné pracovní pozice

1. Referent prodeje v CK s Aj nebo Nj

Hledáme pracovníka na plný pracovní úvazek v kanceláři na Praze 9 - Černý Most.

Požadujeme

  • muž nebo žena
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (denní písemný i telefonický kontakt s klienty i partnery)
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • časová flexibita
  • ochota učit se novým věcem
  • nepožadujeme předchozí praxi v cestovní kanceláři, ale praxe je výhodou
  • znalost dalšího jazyka výhodou
  • Nabízíme
  • dobré platové podmínky
    klidné pracovní prostředí
    stabilní pracovní dobu
    motivační odměny
    stravenky
    nástup možný ihned

Náplň práce

  • vyřizování telefonických dotazů s klienty
    vyřizování emailové korespondence
    vyřizování rezervací apod.
    komunikace se zahraničními partnery v cizím jazyce

2. Externí pracovník se znalostí Itálie

Hledáme pracovníka/ci pro externí spolupráci - příprava článků o Itálii. Pracovní pozice je vhodná především pro ženy na mateřské dovolené nebo studenty/tky. Požadujeme vynikající znalost Itálie (vhodné pro lidi, kteří zde žili nebo hodně cestovali), výbornou znalost české gramatiky, aktivní přístup, vlastní PC a připojení k internetu. V případě spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce.

V případě zájmu o některou z výše uvedených pozic pošlete své CV a motivační dopis na office@italieonline.eu.

Vybrané TOP nabídky

Výhodné nabídky pobytů pro vaší dovolenou v Itálii