Ved at fortsætte med at bruge vores hjemmeside accepterer du brugen af cookies i overensstemmelse med Politik til beskyttelse af personlige oplysninger

Indstilling Accepter alt

25.05-01.06
2

Personer

 • Voksne

  2

 • Børn

  0

Alle filtre

 • Mad og drikke

 • Indkvartering

 • Faciliteter

 • Aktiviteter

 • 0 m

  3 000 m

Bedømmelse af lokaliteten

Montesilvano
 

Antal godkendte indkvarteringer

2

Samlet antal af bedømmelser

9

Stedets tiltrækning inden for regionen Abruzzo

3.

Byen Montesilvano er et moderne feriested i midten af Italien - Abruzzo, på Adriaterhavskysten, ca. fem km fra byen Pescara.
Den lokale kystpromenade er fuld med hoteller og appartementer, restauranter, barer, cafeer, konditorier og sommer diskoteker eller sportspladser.
Montesilvano er også et ideelt udgangspunkt for udflugter i bjergene, nationalparker og omkringliggende byer: Martinsicuro, Villa Rosa, San Benedetto del Tronto, Pesaro, Fano, Cupra Marittima, Alba Adriatica, Silvi Marina.
Sandstrand, gradvis indgang til vandet og rent hav gør Montesilvano til et populært sted for sommerferie.ků nebo do Říma, kam se dostanete po dálnici za dvě hodiny. Montesilvano je živý přímořský resort. Má necelých 47 tisíc stálých obyvatel, ale v létě ho plní hlavně turisté. Město se může pochlubit originální středověkou citadelou a dělí se na Montesilvano Marina a Montesilvano Colle. V dávných dobách tu bývala jen vesnice. Ta vyrostla na kopci jen pár km od Jadranu už v 11. století a o dvě století později patřila k Chieti. Montesilvano Marina se rozvíjela později jako rybářské centrum. Není to dlouho, co se začal budovat turistický průmysl, který přitahuje do Montesilvana rok co rok stálé klienty. A nové láká. Montesilvano má pěkné písečné pláže a je velmi vhodným letoviskem pro malé děti. Montesilvano je zkrátka střediskem, které je ideální pro milovníky klidné dovolené. Charakteristickým znakem letoviska Montesilvano je překrásná promenáda lemující mořské pobřeží, kde můžete při večerní procházce ochutnat výbornou italskou zmrzlinu, či jen tak posedět v některé z kaváren, nebo tradičních italských restaurací. V posledních letech se Montesilvano stává pro české turisty jedním z nejoblíbenějších míst Palmové riviéry. Ve městě Montesilvano najdete nádherné pláže a nepřebernou nabídku ubytovacích kapacit a sportovišť. Určitě se nemůžete splést, pokud se Montesilvano stane místem jednoznačné volby Vaší dovolené. Od 19. století si v Montesilvanu stavěli letní rezidence bohatí Italové, kteří nešetřili chválou a tím přitáhli i další zájemce o tuto oblast. Po 2. světové válce se Montesilvano stalo velmi populárním letoviskem, jehož slávu šířily i hvězdy hudebního a filmového nebe. Ale nejen moře láká návštěvníky. Výtečná kuchyně, historické památky, příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Montesilvano se pyšní čistými plážemi, které ostatně najdete v celé provincii. Na výlet lákají i další turistická centra: Martinsicuro, San Benedetto del Tronto, Pesaro, Fano, Cupra Marittima, Alba Adriatica, Pineto, Silvi Marina, Villa Rosa. To všechno jsou letoviska, která se pyšní nádhernými písečnými plážemi. Na plážích se důrazně dbá na recyklaci a je výrazně redukován průmysl, který by ohrožoval celou lázeňskou oblast a nezapomenutelné místo Vaší dovolené. Montesilvano láká turisty především v létě, ale podzimní a zimní měsíce, kdy jsou ulice téměř vylidněné a moře rozbouřené, může oslovit k návštěvě ty z vás, kteří si rádi užijete klidných procházek ve městě, které se v létě ani na chvíli nezastaví.

Suche Aufenthalt

25.05-01.06.24
2

Personer

 • Voksne

  2

 • Børn

  0

Udvalgte tilbud i destinationen Montesilvano - sommer ved havet

Ferie Montesilvano - sommer ved havet, vælge fra vores tilbud om ophold

Vidste du at ...?


Er du faret vild?
Hvis du rejser med vores rejsebureau, har vi en hotline, der kan hjælpe dig. Hvis du er faret vild på vores hjemmeside, er du lige her:
Guide i Italien / Sommer ved havet / Abruzzo / Montesilvano

Oplev Rocca San Giovanni

Rocca San Giovanni ligger på Adriaterhavskysten i det centrale Italien - Abruzzo. Det klare blå hav, middelhavsvegetation og de...

Vis detaljer